Skip to main content

Wysokiej jakości

Technologia Wellis®

Wellis®

Najważniejsze cechy produktów

Niecka Poli-Max™

Powłoka niecki Poli-Max™ zbudowana jest z trzech warstw: 6,3 mm warstwy akrylu sanitarnego Lucite, polimeru ABS oraz specjalistycznej pianki PU o średniej gęstości. Taka budowa powłoki stanowi wzmocnienie, izolację cieplną oraz wygłuszenie wanny spa, przy czym jest ekologicznie neutralna – biodegradowalna. Taka konstrukcja powłoki sprawia, że jest ona mocniejsza, lżejsza oraz stabilniejsza, a dzięki doskonałym właściwościom izolacyjnym – termicznym i dźwiękowym, znacząco można obniżyć koszty użytkowania wanny spa.

Wellis jako jedyna firma w branży wanien spa posiada opatentowany system Poli-Max™, czym znacząco wyprzedza konkurencję oraz przestarzałą technologię pełnego piankowania minibasenów.

Izolacja Polyfoam

Zastosowanie odpowiedniej izolacji wanien spa pozwala obniżyć koszty użytkowania urządzenia do minimum. We wszystkich modelach jacuzzi Wellis do izolacji obudowy oraz dna wanny stosowane są warstwy pianki Polyfoam. Takie wzmocnienie oraz system Poli-Max™ powodują, że ciepło wytwarzane przez powłokę akrylową oraz pompy hydromasaży, pozostaje wewnątrz wanny spa.

Izolacja Polyfoam ze względu na swoje doskonałe właściwości termoizolacyjne jest energooszczędna oraz trwała. Materiał jest elastyczny i lekki, nie wydziela zapachu, jest nietoksyczny oraz antyalergiczny, nie zawiera chloru (CFC free).

Izolacja skandynawska

Izolacja skandynawska przeznaczona jest specjalnie do wanien z hydromasażem i minibasenów spa, które pracują w ekstremalnie zimowych warunkach atmosferycznych – gdzie temperatury są znacznie niższe i standardowa izolacja dla klimatu umiarkowanego nie wystarcza. Taka wzmocniona 3,5 cm izolacja składająca się z paneli z potrójnej warstwy piankowej Polyfoam, stosowana jest do obudowy niecki i panelu podłogowego.

×