Wellis – producent wanien ogrodowych, wolnostojących z hydromasażem, jaccuzi

Od 2003 roku Wellis jest firmą produkcyjną, jedną z największych w Europie w branży wanien jaccuzi i basenów spa.

Na początku firma Wellis oferowała wyłącznie produkty importowane, z biegiem czasu okazało się jednak, że na rynku europejskim nadal znajduje się przestrzeń do powstania nowej firmy produkcyjnej. Produkty pochodzące z Azji lub USA trafiają do Europy po długim transporcie. Często ich jakość oraz stosunek ceny do wydajności nie odpowiadają klientom europejskim i znacznie komplikują sytuację firm sprzedających. Grupa Wellis w swoich celach zgadza się z taką koncepcją. Tak więc w tym duchu, wiosną 2010 roku, rozpoczęła własną produkcję wanien z hydromasażem i jaccuzi. Budowę hal fabrycznych na powierzchni 7000 m² poprzedzały znaczne inwestycje i ciężka praca zespołu ekspertów. Jednak wynikiem jest wysokiej klasy zakład produkcyjny wyposażony w nowoczesny sprzęt używający technologii proekologicznych. Firma Wellis, od swego powstania w 2003 roku, stała się największym europejskim producentem wanien z hydromasażem, w 2013 roku osiągnęła jej produkcja roczna 1500 wanien spa. Dla porównania, produkcja roku 2018 wyniosła blisko 10 000 sztuk wanien spa i basenów spa. Z wielką dbałością o jakość, ale także naciskiem na komfort użytkownika oraz design, firma Wellis kontynuuje swoją działalność i wierzy, że również Państwo zostaną jednym z zadowolonych użytkowników ich produktów.

Wellis – europejska jakość

Od założenia spółki w 2003 roku produkty Wellis cieszą się nieustannie rosnącą popularnością w całej Europie. Jest to spowodowane zwiększającą się liczba ludzi, którzy chcą żyć zdrowym stylem życia i zwiększają popyt na wysoko jakościowe wyposażenie wellness do domu lub do ogrodu. Zaskakujący jest fakt, że renomowane serie produktowe wanien SPA i ogrodowych wanien SPA są produkowane na Węgrzech, czyli w Europie. Już na samym początku swej działalności w obszarze bezpośredniego importu/eksportu spółka Wellis szybko sobie uświadomiła wzrastający popyt użytkowników na wysoko jakościowe produkty, które im aktualni dostawcy nie mogli zawsze zaoferować.

Spółka Wellis ostatnio inwestowała kilka milionów euro do zakończenia budowy najnowocześniejszego sprzętu produkcyjnego na Węgrzech w pobliżu Budapesztu. Przy współpracy z europejskimi partnerami spółka Wellis zaprojektowała i na powierzchni 7 000 m2 oddała do użytku jednostkę produkcyjną, która wykorzystuje kilka linii z ABB robotami.

To nowe urządzenie zapewnia spółce Wellis swobodę w projektowaniu i rozwoju świetnych technologii i produkcji przyjaznych dla środowiska oraz wyjątkowo wysoko jakościowych domowych produktów wellness. Od otwarcia w 2010 roku kontynuujemy rozszerzanie produkcji wanien SPA oraz masażowych wanien zgodnie z planami na dalsze 3 000 m. Codziennie ciężko pracujemy, aby utrzymać spółkę Wellis w czołówce najlepszych europejskich producentów orientowanych ekologicznie. Pomimo wzrastającej pozycji naszej spółki nie zapominamy o tym, że nasz sukces jest oparty na dobrej woli naszych klientów. Jesteśmy w stanie produkować wyjątkowe wanny SPA i wanny masażowe według warunków lokalnych. Podzielcie się z nami ze swoimi zapotrzebowaniami i nasi eksperci znajdą dla Was najlepsze rozwiązanie! Jesteśmy dumni z tego, że możemy przedstawić spółkę Wellis i Węgry na rynku międzynarodowym. Chcemy podziękować wszystkim ludziom na świecie za wybór produktów Wellis oraz mamy nadzieję, że szybko staniemy się cząstką Waszego życia codziennego!

Ekologiczne technologie 21. wieku

Zautomatyzowana produkcja ABB robotów zwiększyła naszą efektywność i umożliwia nam wcześniej planować i automatyzować każdy drobny detal procesu produkcji. To gwarantuje absolutną konsystencję i zarządzenie jakości każdej wyprodukowanej wanny spa, tak samo jak obniżanie naszych kosztów produkcyjnych – oszczędności, z których korzystają nasi klienci.

Ten innowacyjny system zmienił sposób produkcji naszych wanien SPA i pomógł zmienić naszą spółkę Wellis na znaczącą regionalną i międzynarodową spółkę produkcyjną. Dzięki narzędziom ręcznym tradycyjne wykonanie ręczne przenieśliśmy na zupełnie inny poziom – jesteśmy zdolni wyprodukować produkty z tolerancjami produkcyjnymi mniejszymi niż jedna dziesiąta milimetra. Automatyzacja umożliwia nam również rozwijać ekologicznie przyjazne technologie materiałów, które by przestarzałą pracą ręczną nie było możliwe. Na przykład szkielety naszych wanien SPA są lżejsze, mocniejsze i całkowicie przyjazne dla środowiska. Nasza jakość jest na stałe porównywalna z najwyższymi niemieckimi standardami produkcyjnymi w ramach TÜV raportu certyfikacyjnego, do którego jesteśmy zgłoszeni. Gwarantuje, że na stałe spełniamy i pokonujemy wszystkie odnośne międzynarodowe standardy jakości. Jesteśmy z tego dumni i zobowiązuje nas to w utrzymaniu jakości, co wyraźnie odróżnia nas od naszych konkurentów na rynku. Nasz TÜV certyfikat jest gwarancją, że nasze produkty mają doskonałą jakość i są regularnie, niezależnie kontrolowane w celu osiągnięcia najwyższych standardów produkcyjnych. Marka CE na wszystkich naszych produktach gwarantuje klientom, że nasze projekty i ich realizacja spełniają lub przewyższają znaczące standardy europejskie. Codziennie ciężko pracujemy, żeby utrzymać spółkę Wellis w czołówce firm produkujących produkty przyjazne ekologicznie. Codziennie ciężko pracujemy, żeby utrzymać spółkę Wellis w czołówce firm produkujących produkty przyjazne ekologicznie. Jesteśmy dumni z tego, że możemy przedstawić spółkę Wellis i Węgry na rynku międzynarodowym. Chcemy podziękować wszystkim ludziom na świecie za wybór produktów Wellis oraz mamy nadzieję, że szybko staniemy się cząstką Waszego życia codziennego!