Marka Wellis®

Marka Wellis®

Wellis® największym europejskim producentem całorocznych wanien spa z jacuzzi oraz basenów swim spa.

Od 2003 roku firma Wellis® działa w sektorze produkcji, stanowiąc jedno z największych przedsiębiorstw w Europie specjalizujących się w branży wanien spa jacuzzi oraz swim spa. W początkowych latach swojej działalności, firma Wellis® skupiała się głównie na importowaniu produktów. Jednakże, w miarę upływu czasu okazało się, że na europejskim rynku wciąż istnieje nisza dla nowego producenta lokalnego. Wysyłanie wyrobów z Azji lub Stanów Zjednoczonych do Europy wiązało się z długotrwałym procesem transportu. Co więcej, często jakość tych produktów oraz relacja między ceną a jakością nie do końca odpowiadały oczekiwaniom klientów z Europy.

Mając na uwadze zaspokojenie potrzeb wymagających klientów, grupa Wellis® wiosną 2010 roku, zdecydowała się rozpocząć własną produkcję wanien z hydromasażem oraz wanien spa jacuzzi.

Wellis® – europejska jakość

Przed budową hal produkcyjnych o łącznej powierzchni 7 000 m², przeprowadzono znaczące inwestycje oraz poświęcono wiele wysiłku pracy ekspertów. W efekcie powstał nowoczesny zakład produkcyjny, wyposażony w zaawansowany sprzęt wykorzystujący proekologiczne technologie. Firma Wellis®, od swojego założenia w 2003 roku, wyrosła na największego producenta wanien spa w Europie, a już w 2013 roku osiągnęła roczną produkcję przekraczającą 1 500 sztuk. W perspektywie porównawczej, do roku 2018 produkcja wzrosła niemal dziesięciokrotnie, osiągając blisko 10 000 sztuk wanien spa i swim spa.

Firma Wellis® jest znana z dbałości o jakość swoich produktów, skupiając się jednocześnie na zapewnieniu użytkownikom maksymalnego komfortu i przyciągającym wzrok designie.

Nowa fabryka Wellis® w Ozd

Wycieczka VR po fabryce

Ekologiczne technologie XXI w.

Wdrożenie zautomatyzowanej produkcji przy użyciu robotów ABB stanowiło kluczowy element strategii Wellis®, zwiększając efektywność operacyjną i umożliwiając planowanie oraz automatyzację nawet najdrobniejszych etapów procesu produkcyjnego. Przełożyło się to na pełną przejrzystość i doskonałe zarządzanie jakością każdej wytworzonej wanny spa, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów produkcji – korzyść, której efekty odczuwają lojalni klienci. Dzięki temu innowacyjnemu systemowi, firma Wellis przeszła ewolucję w procesie produkcji wanien spa, kształtując markę na skalę regionalną i międzynarodową jako znaczącego gracza w dziedzinie produkcji.

Zastosowanie automatyzacji umożliwiło rozwijanie ekologicznie przyjaznych technologii materiałów, których wprowadzenie byłoby trudne przy manualnej pracy, np. konstrukcje wanien spa Wellis® można było wyprodukować lżejsze, wytrzymalsze i całkowicie przyjazne dla środowiska.

Wellis Polska - marka Wellis®

Niezmienna jakość marki Wellis® spełnia najwyższe standardy produkcyjne, czego potwierdzeniem jest certyfikat TÜV, który stanowi gwarancję zachowania, a nawet przewyższania międzynarodowych norm jakości. Będący źródłem dumy, zobowiązuje Wellis® do utrzymania wyjątkowej jakości, wyróżniającej się na tle konkurencji na rynku. Certyfikat TÜV stanowi pewność, że produkty Wellis® charakteryzują się doskonałą jakością oraz są systematycznie poddawane niezależnym kontrolom, aby osiągnąć najwyższe standardy produkcji.

Obecność oznaczenia CE na każdym produktów Wellis® potwierdza, że wszystkie projekty oraz ich wykonanie są zgodne z istotnymi normami europejskimi, spełniając je lub nawet przewyższając.

Wellis Polska Showroom, ul. Pałacowa 25, Michałowice-Wieś - jacuzzi Wellis®

Wellis® Premium Partner

Na polskim rynku działamy jako największy Premium Partner europejskiego lidera w produkcji wanien spa oraz swim spa, marki Wellis®.

Nawiązujemy współpracę zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi firmami, aby zapewnić Państwu optymalne warunki sprzedażowe, obsługę posprzedażową oraz dostęp do najwyższej jakości produktów. Nasze działania skupiają się na kompleksowym spełnianiu Państwa marzeń związanych z prywatnymi lub publicznymi przestrzeniami Spa&Wellness.

Zapraszamy do naszego centralnego Showroomu pod Warszawą, na ulicy Pałacowej 25, Michałowice-Wieś w godzinach 11:00 – 19:00 od poniedziałku do piątku oraz w soboty w godzinach 11:00 – 15:00.

Nasi konsultanci posiadają wieloletnie doświadczenie z urządzeniami marki Wellis®, służą fachowym doradctwem oraz obsługą, zapewniając pełne zaangażowanie i profesjonalizm.

Zapraszamy