Dział techniczny

Dostawa i montaż

Od momentu złożenia zamówienia oferujemy kompleksową opiekę nad bezpiecznym dostarczeniem i podłączeniem jacuzzi u Klienta.

Profesjonalna obsługa

Jeśli w trakcie użytkowania naszych wanien spa i minibasenów pojawią się wątpliwości lub zapytania – pozostajemy do dyspozycji. Oferujemy pomoc naszych ekspertów, specjalizujących się w produktach marki Wellis.

Wanny spa i minibaseny są urządzeniami elektrycznymi – posiadamy niezbędne uprawnienia do ich serwisowania.

Pomoc techniczna

Jeśli działanie urządzenia wzbudza wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie z produktami marki Wellis, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprawnie ustalić przyczynę awarii – w większości przypadków nasi eksperci podczas rozmowy telefonicznej ustalają źródło usterki i wskazują rozwiązanie problemu.

Doświadczenie

Nasza wykwalifikowana ekipa serwisowa jest na bieżąco z nowościami technologicznymi. Dzięki wielokrotnym montażom opracowała własne techniki sprawnej instalacji urządzeń.

Gwarancja

Wszystkie urządzenia i podzespoły marki Wellis objęte są gwarancją – szczegóły tutaj oraz w dokumentacji dostarczonej z urządzeniem.

Uwaga: wszelkie zgłoszenia gwarancyjne/pogwarancyjne i serwisowe prosimy kierować na adres e-mail: biuro@wellispolska.pl