Skip to main content

Wyposażenie opcjonalne

Izolacja skandynawska do modeli wanien spa z serii myLine/CityLine/PeakLine/LifeLine

Izolacja skandynawska zaprojektowana została z myślą o użytkowaniu zewnętrznych wanien spa w ekstremalnie zimowych warunkach atmosferycznych – gdzie temperatury są znacznie niższe i standardowa izolacja dla klimatu umiarkowanego nie wystarcza. Taka wzmocniona izolacja składająca się z paneli z potrójnej (3,5 cm) warstwy piankowej PolyFoam™, stosowana jest do obudowy niecki i panelu podłogowego. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać z niej także przy umiarkowanych temperaturach. Zastosowanie izolacji skandynawskiej umożliwia zmniejszenie średniego zużycia prądu o około 30-40%.

2 400 zł

Moduł Wi-Fi do zdalnego sterowania wanną spa

Moduł Wi-Fi (zainstalowany odbiornik) umożliwia zdalną kontrolę nad swoją wanną spa. Wystarczy pobrać i zainstalować bezpłatną aplikację na telefon Wellis in.touch 2™, a za jednym dotknięciem ekranu smartfona będzie można zmienić temperaturę wody w wannie, ustawić oświetlenie LED i zaprogramować uruchamianie pompy cyrkulacyjnej oraz filtrację, sprawdzić aktualny stan wody w jacuzzi, zoptymalizować wydajość energetyczną urzadzenia, oraz otrzymywać alerty o wymianie filtrów czy wody lub braku zasilania elektrycznego.

1 500 zł

Chromoterapia – podświetlane wszystkie dysze diodami LED

Chromoterapia – leczenie kolorami, może stanowić uzupełnienie terapii konwencjonalnej, ponieważ kolory pozytywnie wpływają na samopoczucie fizyczne i psychiczne. Przy projektowaniu jacuzzi Wellis zostało to wzięte pod uwagę – w wyposażeniu opcjonalnym można zamówić podświetlane wszystkie dysze w danym modelu wanny spa. Takie nastrojowe oświetlenie tworzy kombinacja świateł w czterech różnych kolorach – zielonym, żółtym, niebieskim i czerwonym. Kolory można regulować w zależności od preferencji – ustawić jedną barwę lub kilka.

3 400 zł

Chromoterapia – podświetlane wszystkie dysze diodami LED

W wannach spa z linii Wellis PeakLife Premium wprowadzono fabrycznie podświetlane wszystkie dysze. Krawędzie dysz również świecą, tworząc imponujący widok i jeszcze bardziej wzbogacając wizualny efekt w wannie spa, zwłaszcza podczas korzystania po zmroku.

3 400 zł

in.clear™ – automatyczny system utrzymania czystości wody (dezynfekcja bromem)

System automatycznego uzdatniania wody Wellis in.clear™ to zaawansowane rozwiązanie, które zapewnia czystą i aksamitną wodę w wannach spa. System jest prosty w obsłudze i ekonomiczny, umożliwiając cieszenie się kryształowo czystą wodą nawet do 7 miesięcy bez konieczności wymiany. System in.clear™ wykorzystuje elektrolizę soli, aby produkować cząsteczki czynne tlenu, które skutecznie eliminują zanieczyszczenia w wodzie. Ten proces jest nie tylko skuteczny, ale również bezpieczny i przyjazny dla środowiska. Zintegrowany z wanną spa panel sterujący ułatwia obsługę i monitorowanie parametrów wody.

6 500 zł

Tlenoterapia Microsilk Oxygen Therapy™

Wellis MicroSilk Oxygen Therapy™ to system tlenoterapii dla skóry ciała. Woda w jacuzzi z systemem MicroSilk jest o 70% bardziej utleniona niż woda z pompą produkującą zwykłe pęcherzyki powietrza. Mikropęcherzyki generowane przez system tlenoterapii mają jedynie 50 mikronów średnicy, przez co swobodnie i głęboko przenikają do porów skóry, usuwając tym samym jej zanieczyszczenia, a swoim delikatnym, aczkolwiek intensywnym muśnięciem skóry powodują jej łuszczenie, w przypadku skóry suchej zwiększają jej hydratację. Przy częstych zabiegach, tlenoterapia redukuje widoczność blizn i niweluje defekty skórne.

8 500 zł

Schodki Smart-In™ dla linii CityLife

Schodki Wellis Smart-In™ to innowacyjne rozwiązanie, posiadające wiele funkcji. Jedną z nich jest możliwość umieszczenia w środku pompy ciepła o mocy 3 kW. Pompa ciepła ma szeroki zakres pracy, który obejmuje temperatury od -5°C do +40°C. Dzięki temu może być efektywnie wykorzystywana przez większość roku, zapewniając oszczędności energii grzewczej na poziomie 70-75%. Pompa ciepła jest skutecznym sposobem na pozyskiwanie energii cieplnej z otoczenia i przekształcanie jej w energię do ogrzewania pomieszczeń. Dodatkowo, w nowym projekcie schodów wprowadzono schowki, które zapewniają praktyczne miejsce do przechowywania różnych przedmiotów czy akcesoriów do wanny spa.

8 000 zł

Akcesoria do wanien spa

Akcesoria do wanien spa stanowią praktyczny element wyposażenia domowej strefy spa. Ręczniki frotte czy przyjemne w dotyku szlafroki z firmowym logo, dmuchane siedziska oraz aromatyczne olejki stanowią nieodzowne uzupełnienie każdego rytuału relaksacyjnego we własnym spa. Smart bar czy taca do drinków ułatwią organizację przestrzeni, gdy zaplanujemy czas wypoczynku w większym towarzystwie. Bezpieczeństwo korzystania z jacuzzi ogrodowego zapewnią schodki i poręcze, a utrzymanie czystości wody będzie łatwiejsze dzięki odpowiednim środkom czyszczącym, filtrom, odkurzaczom. Poza sezonem aktywnego korzystania z zalet jacuzzi ogrodowego, ochronę zapewnią szyte na miarę (na zamówienie) pokrowce. Dopełnienie oferty akcesoriów do wanien spa stanowią gadżety firmowane logo Wellis – kubki, parasole, smycze, bluzy, koszulki.

×