Wanna Wellone Premium

Seria WELLONE zostały stworzone abyś znalazł się jak w raju!. Wanny sprawiają, że reklaks jest po prostu niezapomniany. Idealnie wpływa na proces terapeutyczny, a także łagodzi stres.

Wanna o wymiarach 200 x 110 cm posiada aż 48 dysz. System sterowania TP800 pozwoli ustawić swój odpowiedni tryb idealnie dopasowany do potrzeb.

Nasz wyjątkowy system do chromoterapi opiera się na lampach w czterech różnych kolorach: zielonym, żółtym, niebieskim i czerwonym. Na całej wannie zastosowano 16 pojedynczych diod LED

W zestawie Pompa cyrkulacyjna LAING, dezynfekcja wody UV-C, Rama obudowy wzmacniana konstrukcja WPS oraz ekskluzywny zestaw oświetleniowy do chromoterapii i termopokrywa. Dla klimatu dodano głośniki z subwooferem i niesamowity system MicroSilk® OXYGEN THERAPY

Sprawdź także Wellone Deluxe

Wymiary: 200 × 110 × 70 cm

35 028,00 zł netto

Cena wanny SPA ze standardową specyfikacją i standardowym wyposażeniem

Informacje o urządzeniu i wyposażeniu:

Podstawowe informacje

Materiał niecki

Akryl wzmocniony PU (6,3 mm)

Ilość miejsc

1 leżące

Objętość

305 l

Zawór spustowy

3/4″

Materiał

Obicie ze skóry ekologicznej
Izolacja 1cm
Rama obudowy WPS

Zestaw filtrów

1

Informacje o systemach:

Zasilanie

1 × 16A 230V/50Hz
3 × 16A 230V/400V 50Hz

Pompa hydromasażu

1 x 2.0 HP podwójna prędkość
1 x 2.0 HP pojedyńcza prędkość

Dmuchawa powietrza

3kW/230V/50Hz

Pompa cyrkulacyjna

LAING (0,1 kW)

System sterowania

TP800

Całkowita liczba dysz

48

Dezynfekcja wody

UV-C

Komfort i premium:

Oświetlenie do chromoterapii

16 × 1 (LED)

Nagłośnienie

2 głośniki 50W + 1 subwoofer 120W

System

MicroSilk® OXYGEN THERAPY

Termopokrywa

Tak

Kolory niecek wanien spa do wyboru:

Sterling Silver

Cinnabar

Tuscan Sun

Kolory obudowy do wyboru:

Wyposażenie standardowe:

Pompa cyrkulacji wody LAING

Montujemy bardzo oszczędny system cyrkulacji wody LAING jako standard w większości wanien spa. W niektórych modelach wanien występuje on jako opcja. System LAING zużywa około 40% mniej energii niż typowa pompa cyrkulacji wody. Rozwiązanie LAING nie generuje praktycznie żadnego hałasu.

Dezynfekcja wody lampą UV-C marki Philips

Zaprojektowany w połączeniu z firmą Philips system dezynfekcji wody Wellis UV-C wnosi najnowsze osiągnięcia technologiczne w dziedzinie dezynfekcji wody do domowego spa. System UV-C był najchętniej stosowanym rozwiązaniem do dezynfekcji wody w komercyjnych basenach publicznych.

Rama konstrukcji wykonana z WPS

Nieśmiertelność konstrukcji ramy wanien spa! Specjalny kompozyt polimerowy gwarantuje wyjątkową stabilność i żywotność konstrukcji ramy wanien spa, zabezpieczając waszą inwestycję na wiele lat.

Chromoterapia

Nie od dziś wiadomo że kolory mogą silnie oddziaływać na emocje u człowieka. Każdy kolor może w inny sposób wpływać na nasze samopoczucie i nastrój. Naukowcy odkryli że odpowiednie kolory mogą zdecydowanie wpływać na nasz stan emocjonalny. Stosowanie tej wiedzy jest potocznie określanie jako chromoterapia i jest powszechnie stosowana jako narzędzie do poprawy nastroju, czy pozbycia się stresu.

Pokrywa termiczna

Pokrywa zimowa Xtreme jest dedykowana do wanien użytkowanych w bardzo mroźnym klimacie w temperaturach poniżej 0 C. Pokrywa ma wysokość 18 cm na środku co dodatkowo wzmacnia i zabezpiecza jej konstrukcje przed nagromadzonym śniegiem. Nie polecamy tego typu rozwiązania w większości klimatów.

W celu uzyskania szczegółowej wyceny dodatkowych akcesoriów do tego modelu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.