Jacuzzi Earth

Doznaj wspaniałą ulgę po męczącym dniu w kręgu swoich przyjaciół. To idealna wanna do domowego użytku. Ilość miejsc siedzących maksymalnie dla 5 osób. Mechanizm bardzo łatwy w obsłudze zapewnia to panel sterujący VL260. Posiada dezynfekcje wody, generator ozonu i 22 dysz wodnych. Jest tanią alternatywą dla mniej zamożnych, mimo to spełnia swoje oczekiwania.

Dzięki zastosowaniu ozonu zmniejsza się potrzeba używania odkażających środków chemicznych o 60-90%. Jedynym produktem wytwarzanym jest tlen. Ponadto to bardzo skuteczny środek dezynfekujący – zabija do 99% niebezpiecznych zarazków, bakterii i wirusów. Usuwa oleje, płyny i inne zanieczyszczenia powstałe w krystalicznie czystej wodzie. Jest w 100% naturalny.

Dzięki zastosowaniu akrylu można ją używać na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczenia.

Sprawdź także model Earth.

Wymiary: 218 × 91 cm

22 500,00 zł netto

Cena wanny SPA ze standardową specyfikacją i standardowym wyposażeniem

Informacje o urządzeniu i wyposażeniu:

Podstawowe informacje

Podstawowe informacje:

Materiał niecki

Akryl wzmocniony PU (6,3 mm)

Ilość miejsc

5 siedzących

Masa netto

300 kg

Objętość

1045 l

Zawór spustowy

3/4″

Materiał

Odporny na promieniowanie UV
izolacja 2cm

Zestaw filtrów

1

Informacje o systemach:

Zasilanie

1 × 25A 230V/50Hz
1 × 16A 230V/50Hz (minimalne)

Pompa hydromasażu

1 x 2.0 HP

Dmuchawa powietrza

2kW/230V/50Hz

System sterowania

VL260

Całkowita liczba dysz

22

Generator ozonu

TAK

Komfort i premium:

Oświetlenie do chromoterapii

10 × 1 (LED)

Termopokrywa

Tak

Kolory niecek wanien spa do wyboru:

Sterling Silver

Pearl White

Kolory obudowy do wyboru:

Grey

Wyposażenie standardowe:

Chromoterapia

Nie od dziś wiadomo że kolory mogą silnie oddziaływać na emocje u człowieka. Każdy kolor może w inny sposób wpływać na nasze samopoczucie i nastrój. Naukowcy odkryli że odpowiednie kolory mogą zdecydowanie wpływać na nasz stan emocjonalny. Stosowanie tej wiedzy jest potocznie określanie jako chromoterapia i jest powszechnie stosowana jako narzędzie do poprawy nastroju, czy pozbycia się stresu.

Pokrywa termiczna

Pokrywa zimowa Xtreme jest dedykowana do wanien użytkowanych w bardzo mroźnym klimacie w temperaturach poniżej 0 C. Pokrywa ma wysokość 18 cm na środku co dodatkowo wzmacnia i zabezpiecza jej konstrukcje przed nagromadzonym śniegiem. Nie polecamy tego typu rozwiązania w większości klimatów.

Uzdatnione wody OZONEM

Ozon jest naturalnym gazem który znajduję się w atmosferze i składa się z atomów tlenu. Nasz generator ozonu wtłacza ozon do zamkniętego systemu w którym jest wstępnie mieszany z wodą w obiegu wanny. To neutralizuje bakterie wirusy i inne zanieczyszczenia. Następnie ozon gwałtownie zamienia się w normlany tlen.

Opcje dodatkowe:

Xtreme™ Ekstremalna pokrywa zimowa

Pokrywa zimowa Xtreme jest dedykowana do wanien użytkowanych w bardzo mroźnym klimacie w temperaturach poniżej 0 C. Pokrywa ma wysokość 18 cm na środku co dodatkowo wzmacnia i zabezpiecza jej konstrukcje przed nagromadzonym śniegiem. Nie polecamy tego typu rozwiązania w większości klimatów.

Schody do jacuzzi – drewniane

Komfortowe schody zapewniające łatwy dostęp do jacuzzi. Dostępne są w kolorach brązowy (moderna) i szary (grey).

Torba na wannę spa

Izolowane nakrycie na wanne Spa Wellis zabezpiecza twoją wanne przed czynnikami atmosferycznymi, dodatkowo izoluje, gwarantuje perfekcyjny stan wanny spa. Obniża koszty związane z eksploatacją wanny spa w mroźniejszych zimowych miesiącach

WellisStep schody z tworzywa sztucznego

Schody z tworzywa sztucznego są WelliStep komfortowym rozwiązaniem dla wszystkich jacuzzi marki Welli. Estetyczne i praktyczne. Szerokość 90cm i obciążalność do 300 kg.

Poręcz do jacuzzi

Balustrada Wellis, to wygodne rozwiązanie, dzięki któremu każdy użytkownik naszych urządzeń, będzie mógł bezpiecznie wejść oraz wyjść z jacuzzi. Należy pamiętać, że gładka powierzchnia wanny z połączeniem z wodą, stanowi potencjalne zagrożenie. Aby zminimalizować to ryzyko, zalecamy każdemu zakup naszej poręczy.

Balustrada wejściowa

Stabilna balustrada z nierdzewnej stali pozwoli każdej grupie wiekowej na bezpieczne wejście i wyjście.

Parasol Wellis Spa

Stylowy parasol posiada stabilną podstawę, regulacje wysokości z możliwością otwierania i zamykania, system pozwalający na łatwe zdejmowanie tkaniny, dzięki czemu czyszczenie nie stawi żadnego problemu. Średnika klosza wynosi 275 cm. Parasol stanowi uniwersalne ułatwienie, dzięki któremu można korzystać z uroków Wellness niezależnie od tego czy pada deszcz lub świeci słońce.

SPA Wand

Doskonałe rozwiązanie dla ręcznego czyszczenia basenu, który pozwala zebrać bez spuszczania wody zanieczyszczeń z dna jak i na powierzchni.

Ręcznik Wellis

Oryginalny ręcznik Wellis.

W celu uzyskania szczegółowej wyceny dodatkowych akcesoriów do tego modelu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.