Jacuzzi Dream

Butelka szampana, sześć szklanek – rozpoczynamy wieczorne imprezę w jacuzzi. Model Dream zawiera wszystko potrzebne do całonocnej zabawy. Dzięki zwiększonej liczbie dysz i zwiększonej mocy pomp każdy z gości będzie mógł doświadczyć korzyści hydromasażu na swoim miejscu. Nie trzeba nawet organizować nastrojowego światła ponieważ ten model standardowo wyposażony jest w system iluminacji kolorów.

Wymiary: 200 × 200 × 91 cm

19 999,00 zł brutto

Cena wanny SPA ze standardową specyfikacją i standardowym wyposażeniem.

Podstawowe informacje

SPECIFICATION:
Shell material PU reinforced acrylic (6,3 mm)
Reclining place 1 person
Sitting places 5 persons
Water volume 1315 l
Net weight ~320 kg
Heating unit 1 (3kW/230V/50Hz)
Drain ¾”
Headrests 3
Cabinet Brushed UV resistant sythetic
POWER REQUIREMENT:
3 × 16A 230V/50Hz optimum
1 × 16A 230V/50Hz minimum
MASSAGE SYSTEM:
Hydro massage pumps 2 × 2 HP 1 speed 230V/50Hz
Silent hot air blower 300W+300W heater 230V/50Hz
Energy-efficient LAING circulation pump 1 (0,1 kW)
Control system Wellis Easy 4
Total number of jets 44
WATER SANITIZATION:
Ozone generator 1
Filter 1 recessed antibacterial filter
COMFORT SOLUTIONS:
Exclusive chromotherapy lighting 12 × 1 (LED)
Aromatherapy 1

Wyposażenie standardowe:

Chromoterapia

Nie od dziś wiadomo że kolory mogą silnie oddziaływać na emocje u człowieka. Każdy kolor może w inny sposób wpływać na nasze samopoczucie i nastrój. Naukowcy odkryli że odpowiednie kolory mogą zdecydowanie wpływać na nasz stan emocjonalny. Stosowanie tej wiedzy jest potocznie określanie jako chromoterapia i jest powszechnie stosowana jako narzędzie do poprawy nastroju, czy pozbycia się stresu.

Panele sterowania spa

Nasze nowe panele sterowania pozwalają w bardzo prosty i intuicyjny sposób kontrolować wszystkie funkcje naszej wanny spa. Duży wyświetlacz informujący o aktualnej temperaturze wody, dotykowy ekran pozwala w bardzo łatwy sposób zmienić ustawienia pracy wanny takie jak temperatura, praca pomp czy regulacją oświetlenia. Panel sterowania Wellis jest to najnowocześniejszy obecnie stosowany system kontroli wanien spa. Każda wanna wyposażona jest w jeden z dwóch modeli paneli sterujących które nie mają żadnych części ruchomych co gwarantuje długi czas bezawaryjnej eksploatacji.

Pokrywa termiczna

Pokrywa zimowa Xtreme jest dedykowana do wanien użytkowanych w bardzo mroźnym klimacie w temperaturach poniżej 0 C. Pokrywa ma wysokość 18 cm na środku co dodatkowo wzmacnia i zabezpiecza jej konstrukcje przed nagromadzonym śniegiem. Nie polecamy tego typu rozwiązania w większości klimatów.

Uzdatnione wody OZONEM

Ozon jest naturalnym gazem który znajduję się w atmosferze i składa się z atomów tlenu. Nasz generator ozonu wtłacza ozon do zamkniętego systemu w którym jest wstępnie mieszany z wodą w obiegu wanny. To neutralizuje bakterie wirusy i inne zanieczyszczenia. Następnie ozon gwałtownie zamienia się w normlany tlen.

AQUASOUL™ SOUND SYSTEMS 2.0

System nagłośnienia wanien Wellis jest wykonany w najnowszej technologii z użyciem najwyższej jakości materiałów takich jak PolyPlaner. Nie musisz już nigdy więcej korzystać z dodatkowych urządzeń takich jak odtwarzacze płyt cd czy odtwarzacze plików MP3.  Wbudowany odtwarzacz jest bezprzewodowy i działa w technologii WIFI i Bluetooth. Może być sterowany np. z telefonu

Opcje dodatkowe:

Xtreme™ Ekstremalna pokrywa zimowa

Pokrywa zimowa Xtreme jest dedykowana do wanien użytkowanych w bardzo mroźnym klimacie w temperaturach poniżej 0 C. Pokrywa ma wysokość 18 cm na środku co dodatkowo wzmacnia i zabezpiecza jej konstrukcje przed nagromadzonym śniegiem. Nie polecamy tego typu rozwiązania w większości klimatów.

Mechanizm do podnoszenia pokrywy termicznej

Bardzo łatwy w użyciu mechanizm służący do podnoszenia pokrywy termicznej wanien spa. Bardzo przydatny element wyposażenia każdej wanny spa. Nadaje się również do stosowania z pokrywami Xtreme.

Schody do jacuzzi – drewniane

Komfortowe schody zapewniające łatwy dostęp do jacuzzi. Dostępne są w kolorach brązowy (moderna) i szary (grey).

Torba na wannę spa

Izolowane nakrycie na wanne Spa Wellis zabezpiecza twoją wanne przed czynnikami atmosferycznymi, dodatkowo izoluje, gwarantuje perfekcyjny stan wanny spa. Obniża koszty związane z eksploatacją wanny spa w mroźniejszych zimowych miesiącach

WellisStep schody z tworzywa sztucznego

Schody z tworzywa sztucznego są WelliStep komfortowym rozwiązaniem dla wszystkich jacuzzi marki Welli. Estetyczne i praktyczne. Szerokość 90cm i obciążalność do 300 kg.

Taca do jacuzzi

Taca Wellis to wszechstronne rozwiązanie, dla odwiecznego problemu każdego użytkownika wanny spa, związanego z brakiem miejsca do odkładania niezbędnych rzeczy. Solidna konstrukcja oraz mocowanie pasujące do każdego z modeli jacuzzi, pozwoli na ustawienia kieliszka z winem czy telefonu komórkowego bez obawy o jego zniszczenie. Od teraz możesz korzystać z uroków technologii Wellis jeszcze bardziej komfortowo.

Poręcz do jacuzzi

Balustrada Wellis, to wygodne rozwiązanie, dzięki któremu każdy użytkownik naszych urządzeń, będzie mógł bezpiecznie wejść oraz wyjść z jacuzzi. Należy pamiętać, że gładka powierzchnia wanny z połączeniem z wodą, stanowi potencjalne zagrożenie. Aby zminimalizować to ryzyko, zalecamy każdemu zakup naszej poręczy.

Balustrada wejściowa

Stabilna balustrada z nierdzewnej stali pozwoli każdej grupie wiekowej na bezpieczne wejście i wyjście.

Parasol Wellis Spa

Stylowy parasol posiada stabilną podstawę, regulacje wysokości z możliwością otwierania i zamykania, system pozwalający na łatwe zdejmowanie tkaniny, dzięki czemu czyszczenie nie stawi żadnego problemu. Średnika klosza wynosi 275 cm. Parasol stanowi uniwersalne ułatwienie, dzięki któremu można korzystać z uroków Wellness niezależnie od tego czy pada deszcz lub świeci słońce.

SPA Wand

Doskonałe rozwiązanie dla ręcznego czyszczenia basenu, który pozwala zebrać bez spuszczania wody zanieczyszczeń z dna jak i na powierzchni.

Ręcznik Wellis

Oryginalny ręcznik Wellis.

W celu uzyskania szczegółowej wyceny dodatkowych akcesoriów do tego modelu, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.