Jacuzzi Palermo Premium Spa

W wersji Deluxe posiada bardzo zaawansowaną technologię. Wbudowane 2 pompy do hydromasażu o pełnej mocy 6 KM napędza 57 dysze. Ponadto niepowtarzalne wzornictwo i oświetlenie chromoterapii. Za sterowanie odpowiada panel dotykowy Gecko.

Do wyboru 3 kolory obudowy. Szary czarny i brązowy wszystkie zabezpieczone są przed działaniem promieniowania UV.

Wymiary: 218 × 218 × 87 cm

43 800,00 zł netto

Cena wanny SPA ze standardową specyfikacją i standardowym wyposażeniem.

Podstawowe informacje

Specyfikacja:
Powłoka akrylowa PU reinforced acrylic (6,3 mm)
Miejsce leżące 1 person
Miejsce siedzące 5 persons
Pojemnośc wody 1315 l
Waga wanny ~350 kg
Urządzenie grzewcze 1 (3kW/230V/50Hz)
Zawór spustowy ¾”
Zagłówki 3
Obudowa Brushed UV resistant sythetic
Konstrukcja ramy WPC
Wymagane przyłącze:
3 × 16A 230V/400V 50Hz optimum
1 × 32A 230V/50Hz minimum
Systemy masażu:
Pompy masażu 2 × 3 HP 1 speed 230V/50Hz
Cicha dmuchowa ciepłego powietrza 300W+300W heater 230V/50Hz
Pompa cyrkulacji wody 1 (0,1 kW)
Panel kontrolny Wellis Smart Touch
Łączna liczba dysz 54
Dysze powietrzne 12
Regulatory dopływu powietrza 3
Uzdatnianie wody:
Lampa UVC Philips 1
Filtry 1 recessed antibacterial filter
Rozwiązania komfortowe:
Oświetlenie LED dna wanny 1 lamp with 55 LEDs
Oświetlenie led powierzchni wody 12 × 1 (LED)
System masażu PULSAR dla jednego miejsca siedzącego
Sterowanie WIFI tak
System nagłośnienia AQUASOUL™ 2.1 POP-UP 2 oval pop-up speakers (50W) +1 SUB. (120W)
Aromatyczna terapia 1
Pokrywa termiczna 1

Kolory niecek wanien spa do wyboru:

Sterling Silver

Pearl White

Cinnabar

Tuscan Sun

Cameo

Tranquility

Storm Clouds

Midnight Canyon

Kolory obudowy do wyboru:

Szary

Brązowy

Czarny

Wyposażenie standardowe:

Pompa cyrkulacji wody LAING

Montujemy bardzo oszczędny system cyrkulacji wody LAING jako standard w większości wanien spa. W niektórych modelach wanien występuje on jako opcja. System LAING zużywa około 40% mniej energii niż typowa pompa cyrkulacji wody. Rozwiązanie LAING nie generuje praktycznie żadnego hałasu.

Pompa do podgrzewania powietrza

Nasz wyjątkowy system nagrzewania bąbelków powietrza jest standardem w każdej wannie wyposażonej w system napowietrzania. Podgrzane powietrze w połączeniu z bąbelkami delikatnie masuje i napowietrza skórę ciała. Rozwiązanie jest dużo bardziej przyjemne w odczuciu niż standardowy system napowietrzania zimnym powietrzem.

Rama konstrukcji wykonana z WPS

Nieśmiertelność konstrukcji ramy wanien spa! Specjalny kompozyt polimerowy gwarantuje wyjątkową stabilność i żywotność konstrukcji ramy wanien spa, zabezpieczając waszą inwestycję na wiele lat.

Aromatyczna terapia

Korzyści płynące  wdychania oparów z olejków zapachowych są znane od wielu wieków. Firma Wellis skorzystała z tej starożytnej wiedzy stosując te rozwiązania w swoich wannach spa. Przystosowała do tego odpowiednie miejsce w wannie gdzie umieszcza się specjalny wkład wypełniony esencją olejków zapachowych. Wkłady do stosowania terapii aromatycznej mają kilka zapachów: eukaliptus, pina colada, brzoskwiniowy, letnia orchidea.

Chromoterapia

Nie od dziś wiadomo że kolory mogą silnie oddziaływać na emocje u człowieka. Każdy kolor może w inny sposób wpływać na nasze samopoczucie i nastrój. Naukowcy odkryli że odpowiednie kolory mogą zdecydowanie wpływać na nasz stan emocjonalny. Stosowanie tej wiedzy jest potocznie określanie jako chromoterapia i jest powszechnie stosowana jako narzędzie do poprawy nastroju, czy pozbycia się stresu.

Panele sterowania spa

Nasze nowe panele sterowania pozwalają w bardzo prosty i intuicyjny sposób kontrolować wszystkie funkcje naszej wanny spa. Duży wyświetlacz informujący o aktualnej temperaturze wody, dotykowy ekran pozwala w bardzo łatwy sposób zmienić ustawienia pracy wanny takie jak temperatura, praca pomp czy regulacją oświetlenia. Panel sterowania Wellis jest to najnowocześniejszy obecnie stosowany system kontroli wanien spa. Każda wanna wyposażona jest w jeden z dwóch modeli paneli sterujących które nie mają żadnych części ruchomych co gwarantuje długi czas bezawaryjnej eksploatacji.

System masażu PULSAR

System masażu PULSAR pozwoli ci wybrać z pomiędzy 9 róznych programów masażu na 1 miejscu siedzącym lub leżącym. Po prostu wybierz odpowiedni dla siebie program ustaw prędkość a dysze w odpowiedni sposób będą załączać się dając poczucie masażu całego ciała od górnych partii do dolnych i odwrotnie. Pulsacyjny system włączani się dysz daje niesamowite uczucie relaksu jak również jest bardzo skuteczny w pozbyciu się toksyn z organizmu.

Pokrywa termiczna

Pokrywa zimowa Xtreme jest dedykowana do wanien użytkowanych w bardzo mroźnym klimacie w temperaturach poniżej 0 C. Pokrywa ma wysokość 18 cm na środku co dodatkowo wzmacnia i zabezpiecza jej konstrukcje przed nagromadzonym śniegiem. Nie polecamy tego typu rozwiązania w większości klimatów.

Dezynfekcja wody lampą UV-C marki Philips

Zaprojektowany w połączeniu z firmą Philips system dezynfekcji wody Wellis UV-C wnosi najnowsze osiągnięcia technologiczne w dziedzinie dezynfekcji wody do domowego spa. System UV-C był najchętniej stosowanym rozwiązaniem do dezynfekcji wody w komercyjnych basenach publicznych.

Aplikacja na urządzenia mobilne

Kontroluj wanne spa podczas swoich wakacji nawet wtedy kiedy nie jesteś w domu. Nowe rozwiązanie bezprzewodowego sterowania panelem kontrolnym wanien Wellis jest dedykowane do urządzeń mobilnych wyposażonych w system Android lub urządzeń Apple. Aplikacja na urządzenia mobilne jest nowatorskim rozwiązaniem do sterowania pracą  wanny spa. Umożliwia bezpośrednia kontrole np. z telefonu i zmianę wszelkich ustawień takich jak temperatura prędkość pomp czy czas pracy.

AQUASOUL™ SOUND SYSTEMS

System nagłośnienia wanien Wellis jest wykonany w najnowszej technologii z użyciem najwyższej jakości materiałów takich jak PolyPlaner. Nie musisz już nigdy więcej korzystać z dodatkowych urządzeń takich jak odtwarzacze płyt cd czy odtwarzacze plików MP3.  Wbudowany odtwarzacz jest bezprzewodowy i działa w technologii WIFI i Bluetooth. Może być sterowany np. z telefonu

Opcje dodatkowe:

Xtreme™ Ekstremalna pokrywa zimowa

Pokrywa zimowa Xtreme jest dedykowana do wanien użytkowanych w bardzo mroźnym klimacie w temperaturach poniżej 0 C. Pokrywa ma wysokość 18 cm na środku co dodatkowo wzmacnia i zabezpiecza jej konstrukcje przed nagromadzonym śniegiem. Nie polecamy tego typu rozwiązania w większości klimatów.

Mechanizm do podnoszenia pokrywy termicznej

Bardzo łatwy w użyciu mechanizm służący do podnoszenia pokrywy termicznej wanien spa. Bardzo przydatny element wyposażenia każdej wanny spa. Nadaje się również do stosowania z pokrywami Xtreme.

Schody do jacuzzi – drewniane

Komfortowe schody zapewniające łatwy dostęp do jacuzzi. Dostępne są w kolorach brązowy (moderna) i szary (grey).

Torba na wannę spa

Izolowane nakrycie na wanne Spa Wellis zabezpiecza twoją wanne przed czynnikami atmosferycznymi, dodatkowo izoluje, gwarantuje perfekcyjny stan wanny spa. Obniża koszty związane z eksploatacją wanny spa w mroźniejszych zimowych miesiącach

WellisStep schody z tworzywa sztucznego

Schody z tworzywa sztucznego są WelliStep komfortowym rozwiązaniem dla wszystkich jacuzzi marki Welli. Estetyczne i praktyczne. Szerokość 90cm i obciążalność do 300 kg.

Taca do jacuzzi

Taca Wellis to wszechstronne rozwiązanie, dla odwiecznego problemu każdego użytkownika wanny spa, związanego z brakiem miejsca do odkładania niezbędnych rzeczy. Solidna konstrukcja oraz mocowanie pasujące do każdego z modeli jacuzzi, pozwoli na ustawienia kieliszka z winem czy telefonu komórkowego bez obawy o jego zniszczenie. Od teraz możesz korzystać z uroków technologii Wellis jeszcze bardziej komfortowo.

Poręcz do jacuzzi

Balustrada Wellis, to wygodne rozwiązanie, dzięki któremu każdy użytkownik naszych urządzeń, będzie mógł bezpiecznie wejść oraz wyjść z jacuzzi. Należy pamiętać, że gładka powierzchnia wanny z połączeniem z wodą, stanowi potencjalne zagrożenie. Aby zminimalizować to ryzyko, zalecamy każdemu zakup naszej poręczy.

Balustrada wejściowa

Stabilna balustrada z nierdzewnej stali pozwoli każdej grupie wiekowej na bezpieczne wejście i wyjście.

Parasol Wellis Spa

Stylowy parasol posiada stabilną podstawę, regulacje wysokości z możliwością otwierania i zamykania, system pozwalający na łatwe zdejmowanie tkaniny, dzięki czemu czyszczenie nie stawi żadnego problemu. Średnika klosza wynosi 275 cm. Parasol stanowi uniwersalne ułatwienie, dzięki któremu można korzystać z uroków Wellness niezależnie od tego czy pada deszcz lub świeci słońce.

In.Clear – automatyczny system uzdatniania wody

Łatwy w użyciu bezawaryjny system in.clear  jest jednym z najskuteczniejszych systemów uzdatniania wody oferowanych w przemyśle wanien ogrodowych. Wykorzystuje brom do dezynfekcji wody, tak więc nigdy więcej nie poczujesz zapachu chloru. System in clear nie generuje żadnych przykrych zapachów, nie wywołuje żadnych podrażnień oczu lub skóry i jest bardzo łatwy.

Dodatkowa grzałka 3KW

Dodatkowa grzałka występuje jako opcja dla wanien przeznaczonych do użytkowania w rejonach o bardzo niskich temperaturach. Podwaja ona możliwość utrzymania wysokiej temperatury nawet w rejonach z bardzo ujemnymi temperaturami. Prosimy o kontakt z lokalnym dilerem.

SPA Wand

Doskonałe rozwiązanie dla ręcznego czyszczenia basenu, który pozwala zebrać bez spuszczania wody zanieczyszczeń z dna jak i na powierzchni.

Izolacja Skandynawska

Dla regionów o bardzo niskich temperaturach oferujemy dodatkowa izolację skandynawską. Nasze wanny spa wyposażamy w potrójna warstwę paneli wykonanej ze specjalnej pianki, dotyczy to zarówno obudowy wanny jak i podłogi. Zastosowanie tego typu izolacji rekomendujemy w regionach o ujemnych temperaturach.

Ręcznik Wellis

Oryginalny ręcznik Wellis.

W celu uzyskania szczegółowej wyceny dodatkowych akcesoriów do tego modelu, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.