Discovery premium spa

Nasze najnowsze osiągnięcie w dziedzinie wanien spa modele z serii Star Line.

Wszystkie siedzenia zapewniają natychmiastową ulgę dla zmęczonych mięśni szyi dzięki nowej poduszce ze regulowana siłą masażu. Dzięki naszemu doświadczeniu zbudowaliśmy zupełnie nowe regulatory i dysze które zapewniają bardziej płynną i precyzyjną regulację ustawień masażu. Oświetlenie zewnętrznej obudowy podświetlone logo zapewniają harmonię z wewnętrznym podświetleniem wanny spa. Podświetlony wodospad daje jeszcze więcej radości z kąpieli. Zaprojektowana zupełnie na nowo wanna spa pozwala na oglądanie filmów podczas kąpieli z urządzeń przenośnych typu tablet. Model Discovery jest idealnym rozwiązaniem dla większej grupy osób, oferuje 4 miejsca siedzące i 1 leżące. Luksusowo zaprojektowana w każdym detalu z najnowszymi rozwiązaniami z 2016 roku z pewnością zadowoli najbardziej wymagających klientów. Jeśli szukasz najnowszych rozwiązań w dziedzinie technologii komfortu i wyglądu model z serii Discovery są z pewnością właściwym wyborem.

Wymiary: 218 × 218 × 97 cm

53 300,00 zł netto

Cena wanny SPA ze standardową specyfikacją i standardowym wyposażeniem.

Podstawowe informacje

SPECIFICATION:
Shell material PU reinforced acrylic (6,3 mm),
2 cm polyfoam insulation
StarSide c
Reclining places 1 persons
Sitting places 4 persons
Water volume 931 l
Net weight ~350 kg
Heating unit 1 (3kW/230V/50Hz)
Drain ¾”
Headrests 5
Cabinet StarSide cabinet with lightning corners
Frame WPS frame
POWER REQUIREMENT:
3×16A 230V/400V 50Hz
MASSAGE SYSTEM:
Hydro massage pumps 2 × 2 HP 2 speed 230V/50Hz
1 × 3 HP 1 speed 230V/50Hz
Energy-efficient LAING circulation pump 1 (0,1 kW)
Control system Wellis Smart Touch
Total number of jets 61
Diverter 1
Air inlet regulators 5
WATER SANITIZATION:
UV-C water sanitizer 1
Filter 2 antimicrobial filters
COMFORT SOLUTIONS:
Chromotherapy lighting Exclusive and Starlight
Lighting waterfall 1
Aromatic therapy 1
Thermo cover 1
PREMIUM SOLUTIONS:
PULSAR™ Massage system yes
Wellis SmartPhone remote application with WiFi connection yes
AquaSOUL™ Sound System With 2 round pop-up speakers + 2 built in speakers + 1 subwoofer
Auxiliary topside control panels 2 x 1 single button

Kolory niecek wanien spa do wyboru:

Sterling Silver

Pearl White

Cinnabar

Tuscan Sun

Cameo

Tranquility

Storm Clouds

W celu uzyskania szczegółowej wyceny dodatkowych akcesoriów do tego modelu, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Wyposażenie standardowe:

Pompa cyrkulacji wody LAING

Montujemy bardzo oszczędny system cyrkulacji wody LAING jako standard w większości wanien spa. W niektórych modelach wanien występuje on jako opcja. System LAING zużywa około 40% mniej energii niż typowa pompa cyrkulacji wody. Rozwiązanie LAING nie generuje praktycznie żadnego hałasu.

Pompa do podgrzewania powietrza

Nasz wyjątkowy system nagrzewania bąbelków powietrza jest standardem w każdej wannie wyposażonej w system napowietrzania. Podgrzane powietrze w połączeniu z bąbelkami delikatnie masuje i napowietrza skórę ciała. Rozwiązanie jest dużo bardziej przyjemne w odczuciu niż standardowy system napowietrzania zimnym powietrzem.

Dezynfekcja wody lampą UV-C marki Philips

Zaprojektowany w połączeniu z firmą Philips system dezynfekcji wody Wellis UV-C wnosi najnowsze osiągnięcia technologiczne w dziedzinie dezynfekcji wody do domowego spa. System UV-C był najchętniej stosowanym rozwiązaniem do dezynfekcji wody w komercyjnych basenach publicznych.

Rama konstrukcji wykonana z WPS

Nieśmiertelność konstrukcji ramy wanien spa! Specjalny kompozyt polimerowy gwarantuje wyjątkową stabilność i żywotność konstrukcji ramy wanien spa, zabezpieczając waszą inwestycję na wiele lat.

Aromatyczna terapia

Korzyści płynące  wdychania oparów z olejków zapachowych są znane od wielu wieków. Firma Wellis skorzystała z tej starożytnej wiedzy stosując te rozwiązania w swoich wannach spa. Przystosowała do tego odpowiednie miejsce w wannie gdzie umieszcza się specjalny wkład wypełniony esencją olejków zapachowych. Wkłady do stosowania terapii aromatycznej mają kilka zapachów: eukaliptus, pina colada, brzoskwiniowy, letnia orchidea.

Chromoterapia

Nie od dziś wiadomo że kolory mogą silnie oddziaływać na emocje u człowieka. Każdy kolor może w inny sposób wpływać na nasze samopoczucie i nastrój. Naukowcy odkryli że odpowiednie kolory mogą zdecydowanie wpływać na nasz stan emocjonalny. Stosowanie tej wiedzy jest potocznie określanie jako chromoterapia i jest powszechnie stosowana jako narzędzie do poprawy nastroju, czy pozbycia się stresu.

AQUASOUL™ SOUND SYSTEMS

System nagłośnienia wanien Wellis jest wykonany w najnowszej technologii z użyciem najwyższej jakości materiałów takich jak PolyPlaner. Nie musisz już nigdy więcej korzystać z dodatkowych urządzeń takich jak odtwarzacze płyt cd czy odtwarzacze plików MP3.  Wbudowany odtwarzacz jest bezprzewodowy i działa w technologii WIFI i Bluetooth. Może być sterowany np. z telefonu