Jacuzzi Acapulco Freestanding

Acapulco Wolnostojące z drewnianym wykończeniem. Ten doskonały projekt kreuje wyjątkową atmosferę, łagodnie przelewająca się woda sprawia, że spa jest zawsze pełne i kusi, by w nim się zanurzyć — luksus hotelowego spa we własnym domu.

Wanna posiada 3 wydajne pompy do hydromasażu, filtr piaskowy, cały komfortowy system mechaniczny oraz zbiornik wody na 800 litrów pod pokrywą. Dodatkowym atutem jest wbudowany dodatkowy system sterowania. Dzięki temu rozwiązaniu goście korzystający z jacuzzi mogą jednym przyciskiem zmieniać ustawienia dysz oraz ciepła bez manipulacji w program ogólny.

Do wyboru 3 kolory obudowy. Kolor Grey i Modena jest imitacją drewna, natomiast Red Cedar jest prawdziwym drewnem zabezpieczonym przed działaniem promieniowania UV.

Wymiary: 380 × 240 × 99 cm, średnica: 240 cm

71 600,00 zł netto

Cena wanny SPA ze standardową specyfikacją i standardowym wyposażeniem

Informacje o urządzeniu i wyposażeniu:

Podstawowe informacje

Podstawowe informacje:

Materiał niecki

Akryl wzmocniony PU (6,3 mm)

Miejsca do siedzenia

dla 6 osób

Masa netto

450 kg

Objętość

1470 l

Dmuchawa gorącego powietrza

1 (3kW / 230V / 50Hz)

Zawór spustowy

3/4″

Materiał zabudowy

Odporny na promieniowanie UV

Akcesoria

schody, balustrada

Zestaw filtrów

1

Informacje o systemach:

Zasilanie

3 × 16A 230V/400V 50Hz
1 × 32A 230V/50Hz (minimalne)

Pompa hydromasażu

Moc 3 × 2 KM 230V / 50Hz

Dmuchawa powietrza

Silent™ 450W+300W 230V/50Hz

Pompa cyrkulacyjna

1 × 0,3 HP 230V/50Hz

Jednostka grzewcza

3kW/230V/50Hz

System sterowania

TP800

Całkowita liczba dysz

40

Dezynfekcja wody

UV-C

Zbiornik buforowy

800 l

Filtr piaskowy

domowego użytku (6 m³/h)

System uzdatniania wody PH / RX

Opcjonalnie

Komfort i premium:

Oświetlenie do chromoterapii

1 lampa z 55 diodami LED
12 × 1 (LED)

Dodatkowy panel dotykowy

1 przycisk i 4 przyciski

Termopokrywa

Tak

Kolory niecek wanien spa do wyboru:

Sterling Silver

Pearl White

Cinnabar

Tuscan Sun

Cameo

Tranquility

Storm Clouds

Kolory obudowy do wyboru:

Modena

Grey

Wyposażenie standardowe:

Pompa do podgrzewania powietrza

Nasz wyjątkowy system nagrzewania bąbelków powietrza jest standardem w każdej wannie wyposażonej w system napowietrzania. Podgrzane powietrze w połączeniu z bąbelkami delikatnie masuje i napowietrza skórę ciała. Rozwiązanie jest dużo bardziej przyjemne w odczuciu niż standardowy system napowietrzania zimnym powietrzem.

Dezynfekcja wody lampą UV-C marki Philips

Zaprojektowany w połączeniu z firmą Philips system dezynfekcji wody Wellis UV-C wnosi najnowsze osiągnięcia technologiczne w dziedzinie dezynfekcji wody do domowego spa. System UV-C był najchętniej stosowanym rozwiązaniem do dezynfekcji wody w komercyjnych basenach publicznych.

Aromatyczna terapia

Korzyści płynące  wdychania oparów z olejków zapachowych są znane od wielu wieków. Firma Wellis skorzystała z tej starożytnej wiedzy stosując te rozwiązania w swoich wannach spa. Przystosowała do tego odpowiednie miejsce w wannie gdzie umieszcza się specjalny wkład wypełniony esencją olejków zapachowych. Wkłady do stosowania terapii aromatycznej mają kilka zapachów: eukaliptus, pina colada, brzoskwiniowy, letnia orchidea.

Chromoterapia

Nie od dziś wiadomo że kolory mogą silnie oddziaływać na emocje u człowieka. Każdy kolor może w inny sposób wpływać na nasze samopoczucie i nastrój. Naukowcy odkryli że odpowiednie kolory mogą zdecydowanie wpływać na nasz stan emocjonalny. Stosowanie tej wiedzy jest potocznie określanie jako chromoterapia i jest powszechnie stosowana jako narzędzie do poprawy nastroju, czy pozbycia się stresu.

Pokrywa termiczna

Pokrywa zimowa Xtreme jest dedykowana do wanien użytkowanych w bardzo mroźnym klimacie w temperaturach poniżej 0 C. Pokrywa ma wysokość 18 cm na środku co dodatkowo wzmacnia i zabezpiecza jej konstrukcje przed nagromadzonym śniegiem. Nie polecamy tego typu rozwiązania w większości klimatów.

Opcje dodatkowe:

Panele sterowania spa

Nasze nowe panele sterowania pozwalają w bardzo prosty i intuicyjny sposób kontrolować wszystkie funkcje naszej wanny spa. Duży wyświetlacz informujący o aktualnej temperaturze wody, dotykowy ekran pozwala w bardzo łatwy sposób zmienić ustawienia pracy wanny takie jak temperatura, praca pomp czy regulacją oświetlenia. Panel sterowania Wellis jest to najnowocześniejszy obecnie stosowany system kontroli wanien spa. Każda wanna wyposażona jest w jeden z dwóch modeli paneli sterujących które nie mają żadnych części ruchomych co gwarantuje długi czas bezawaryjnej eksploatacji.

Aplikacja na urządzenia mobilne

Kontroluj wanne spa podczas swoich wakacji nawet wtedy kiedy nie jesteś w domu. Nowe rozwiązanie bezprzewodowego sterowania panelem kontrolnym wanien Wellis jest dedykowane do urządzeń mobilnych wyposażonych w system Android lub urządzeń Apple. Aplikacja na urządzenia mobilne jest nowatorskim rozwiązaniem do sterowania pracą  wanny spa. Umożliwia bezpośrednia kontrole np. z telefonu i zmianę wszelkich ustawień takich jak temperatura prędkość pomp czy czas pracy.

Xtreme™ Ekstremalna pokrywa zimowa

Pokrywa zimowa Xtreme jest dedykowana do wanien użytkowanych w bardzo mroźnym klimacie w temperaturach poniżej 0 C. Pokrywa ma wysokość 18 cm na środku co dodatkowo wzmacnia i zabezpiecza jej konstrukcje przed nagromadzonym śniegiem. Nie polecamy tego typu rozwiązania w większości klimatów.

Parasol Wellis Spa

Stylowy parasol posiada stabilną podstawę, regulacje wysokości z możliwością otwierania i zamykania, system pozwalający na łatwe zdejmowanie tkaniny, dzięki czemu czyszczenie nie stawi żadnego problemu. Średnika klosza wynosi 275 cm. Parasol stanowi uniwersalne ułatwienie, dzięki któremu można korzystać z uroków Wellness niezależnie od tego czy pada deszcz lub świeci słońce.

In.Clear – automatyczny system uzdatniania wody

Łatwy w użyciu bezawaryjny system in.clear  jest jednym z najskuteczniejszych systemów uzdatniania wody oferowanych w przemyśle wanien ogrodowych. Wykorzystuje brom do dezynfekcji wody, tak więc nigdy więcej nie poczujesz zapachu chloru. System in clear nie generuje żadnych przykrych zapachów, nie wywołuje żadnych podrażnień oczu lub skóry i jest bardzo łatwy.

Dodatkowa grzałka 3KW

Dodatkowa grzałka występuje jako opcja dla wanien przeznaczonych do użytkowania w rejonach o bardzo niskich temperaturach. Podwaja ona możliwość utrzymania wysokiej temperatury nawet w rejonach z bardzo ujemnymi temperaturami. Prosimy o kontakt z lokalnym dilerem.

SPA Wand

Doskonałe rozwiązanie dla ręcznego czyszczenia basenu, który pozwala zebrać bez spuszczania wody zanieczyszczeń z dna jak i na powierzchni.

Tlenoterapia™ Microsilk®

Terapia tlenowa ™ Microsilk® Wellis zwiększa zawartości tlenu w wodzie do 70 % • Mikro pęcherzyki wnikają głęboko w skórę, nadając skórze gładkość jedwabiu. • Redukuje drobne linie i zmarszczki, wnikają w pory i usuwają brud •  Skóra jest delikatna i nawilżona

Ręcznik Wellis

Oryginalny ręcznik Wellis.

W celu uzyskania szczegółowej wyceny dodatkowych akcesoriów do tego modelu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.